TÖÖTAJAD

Kadri

KOSMEETIK 14 aastat


1999.a. kevad-talvel sai minust Rahvusvahelist CIDESCO kosmeetiku kutsetunnistust omav noor spetsialist. Aasta hiljem alustasin tööd omandatud erialal. Seega olen kosmeetiku tööd teinud juba 14 aastat.  Tabasalu Ilusalongiga olen seotud olnud  salongi loomisest alates. Tänasel päeval pakun salongis klientidele valikus firma mATIS ja Anesi näohooldusi. Lisaks  erinevatele kosmeetikuteenustele teostan depilatsioone ja  -kõrvaauke püstolmeetodil. Enesetäiendamise eesmärgil olen õppinud ripsmete püsipikenduste paigaldamist ning Restylane täitesüstide tehnikat jm. Teen oma tööd suure pühendumusega ja loodan, et minu kliendid naudivad igat hetke, mis nad Tabasalu Ilusalongis veedavad. Olete lahkesti oodatud!


Marion

JUUKSUR


Olen juuksurina töötanud 2013 aastast alates. Armastan oma tööd, kuna iga klient on ainulaadne ja kordumatu. Teostan nii värvitöid, naiste-, meeste-, laste juukselõikuseid, keemilist lokki, Olaplex hooldust ning hennaga värvimist. Erilisteks lemmikuteks on stiilimuutjad!


  • 6032043 ; mobiil 58001045

Kirsti

ILUTEENINDAJA 13 aastat


2004. aastal lõpetasin Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute Erakoolis maniküüri-pediküüri eriala. Hiljem olen omandanud ka küünetehniku eriala. Töötades Tabasalu Ilusalongis olen läbi teinud mitmeid erialaseid tootekoolitusi ja lühemaid kursusi, et olla kursis ilumaailmas toimuva kõige uuega. Hetkel pakun klientidele salongis maniküüri-, pediküüri-, geelküünte-, ripsmete/kulmude püsivärvimise ning depilatsiooni teenuseid. Minu töö on vaheldust pakkuv ja kõik päevad on erinevad, tänu toredatele klientidele.


  • 6032043 ; mobiil 58001045

Kaie

ILUTEENINDAJA 15 aastat


Olen töötanud Tabasalu Ilusalongis juba peaaegu 11 aastat, seega üsna salongi algusaegadest peale. Siin on mind nii kaua kinni hoidnud tore kollektiiv, meeldiv töökeskkond ning muidugi rõõmsad ja rahulolevad kliendid. Praegusel erialal töötan aga juba alates 1999, kui läbisin maniküüri – pediküüri koolituse. Lisaks olen end täiendanud paljudel erialastel kursustel. Tabasalu Ilusalongis pakun klientidele erinevaid käte- ja jalgadehooldusi, teostan ripsmete/kulmude püsivärvimist  ja depilatsioone. Oma töös hindan kõige rohkem korrektsust ja põhjalikkust, peamine on kliendi rahulolu ja soov tagasi tulla.


  • 6032043 ; mobiil 58001045

Elo

MASSÖÖR


Oma oskused omandasin praeguses Eesti Massaazi- ja Teraapiakoolis, kursuste kaupa. Õppimist alustasin aastal 2013. Lisaks olen õppinud reikit, feng-shuid, oman teadmisi Access The Bars tehnikas. Hobi korras olen tegelenud meridiaanjoogaga. Kõiki neid eelpoolnimetatud teadmisi oskan kasutada ka oma töös. Kui tahad teada saada miks ma seda teen ja/või kogeda kvaliteetset massaaziteenust, siis palun võta minuga ühendust telefonil 5232336.  


  • mobiil 5232336

Elen

JUMESTAJA 12 aastat


 Jumestajana olen Tabasalu Ilusalongiga koostööd teinud alates 2002 a.-st, salongi avamisest peale. Olen omandanud rahvusvahelistele kutsenõuetele vastava jumestaja ja grimeerija eriala  „Tiiu Luht`i Grimmikursusel“ 2001-2002 õppeaastal. Olen end täiendanud  erinevatel jumestajate täiendõppe koolitustel. Ka rahvusvaheliste koolitajate nagu Nanara Berezhi ja Riitta Vaara juures. Lisakogemust olen saanud ka töötades grimeerijana Rahvusooperis Estonia. Ilu ja tervis on mind alati huvitanud ja mulle meeldib olla kursis uuendustega ilumaailmas.  Arvestan iga kliendi soove ja olen siiralt õnnelik, kui klient on rahulolev  ja tänulik.  


  • 6032043 ; mobiil 58001045

Helista või Kirjuta

Tabasalu Ilusalong
60 32 043
kadri@tabasaluilusalong.ee

MEIE ASUKOHT

Tabasalu Spordikompleks
Kooli Tee 1
Tabasalu

Teostus | Internetiturundus 2013