TEENUSED

Luba ennast hellitada meie suurepärastel SPA hoolitsustel

Puhanud ja õnnelik inimene on kaunis! Kingi oma lähedasele puhkust ja positiivset emotsiooni!

Väga imelised soengud

juuksed väike

JUUKSURITEENUSED naistele, meestele, lastele. Trendikamad lõikused, põnevamad punutised ja stiilsemad soengud meie juuksuritelt. Professionaalne abi koduhooldustoodete valimisel. Kauapüsivad- ja juuksestruktuuri säästvad juuksevärvid firmadelt WELLA. SUPREME KERATIN silendav keratiinteraapia juustele. OLAPLEX.

JUUSTE HENNATAMINE.

Kes meist ei sooviks omada kauneid, läikivaid ja tihedaid kiharaid. Aga kuidas neid saada? Tule, ja leiame koos parima lahenduse!

Nooruslikum näoovaal

ilusalongväike

KOSMEETIKUTEENUSED naistele, meestele ja noorukitele.  LED-fototeraapia. Kollageenteraapia. Elektrolifting ja virtuaalne mesoteraapia. MEDIDERMA keemilised koorimised. mATIS näohooldused ja koduhooldustooted parimalt Prantsuse ilueksperdilt! ELSA HJERONYMOSE sügavpuhastav näohooldus. ULTRAHELIGA näo-, kaela- ja dekolteehooldus. Dàrsonvalisatsioon. Depilatsioon.

Lase fantaasial lennata… ja astu tõhusate hoolitsuste maailma:)

Lõõgastav massaaž kehale

meikväike

Massaaž on iidne kunst, mida on mainitud juba ca 5000 aastat tagasi pärinevatest kirjandusallikatest Hiinas. Juba siis märgati, et keha silitamine, patsutamine või teatud kohtadele vajutamine vähendas valu ning nõrgendas haigussümptomeid.

MASSAAŽITEENUSED kogu perele. Ka lastele. Klassikaline rootsitüüpi-, tselluliidi- ja spordimassaaž. Lõõgastav laavakivimassaaž ehtsate Peruu vulkaaniliste laavakividega.  Eriti nauditav India peamassaaž.

Tee kehale ja hingele pai:) Naudi parimat massaaži!

Siidised käed ja hoolitsetud jalad

massaazväike

On ammu teatud tõde, et peale näo on inimese visiitkaardiks ka käed.  Käed reedavad naise vanust  isegi paremini, kui nägu…
Ilusaid hästivormitud käsi kohtame harva, kuid puhtaid ja hoolitsetud käsi võib omada igaüks. Käeselja nahal leidub vähe rasu- ja higinäärmeid, seetõttu puudub seal nahka kaitsev hüdrolipiidikiht, mis muudab ajapikku käeseljanaha kuivaks, karedaks ja kortsuliseks.

Erinevad KÄTE- ja JALGADEHOOLDUSED.   Lisaks teenuste valikus geelküüned. Soe parafiinivann kätele. Meie iluteenindajate lemmikuteks on saanud GEELLAKK kätehooldused ning wellness PEDIX pediküür. Aga Sinu lemmikuks?

 

Helista või Kirjuta

Tabasalu Ilusalong
60 32 043
kadri@tabasaluilusalong.ee

MEIE ASUKOHT

Tabasalu Spordikompleks
Kooli Tee 1
Tabasalu

Teostus | Internetiturundus 2013